Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

eŁKSówk@ - karnety dla najlepszych

Główne zdjęcie
Marcin Żukowski
wygrał karnet na mecze ŁKS-u

Czterech z pięciu najlepszych „typowaczy” - zwycięzców kolejnej edycji internetowej zabawy eŁKSów@ odebrało w piątek w redakcji www.4lomza.pl nagrody. Rafał Chełstowski, Adam Szczodry, Artur Mierzejewski i Marcin Żukowski – zagorzali kibice łomżyńskiej jedenastki - otrzymali karnety na wiosenną kolejkę spotkań ŁKS-u.

Jako pierwszy zjawił się w redakcji 4lomza.pl Marcin Żukowski. Oprócz kibicowania biało-czerwonym, kibicuje polskim siatkarzom i bokserom zawodowym. Chciał przed laty trenować w ŁKS-ie, ale marzenie się nie spełniło. Spełnia się natomiast drugie, związane z ukochaną drużyną, która kroczy pewnie i dumnie ku awansowi do II ligi. - „Jeśli nasi będą grać tak udanie jak w rundzie jesiennej, to na pięć kolejek przed końcem III ligi, ŁKS zapewni sobie II ligę” – twierdzi Marcin. Najlepszymi zawodnikami drużyny w jego ocenie są Marcin Marczak i Chioma Chimesie oraz bramkarz Kamil Ulman.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę