Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Głośno i z promilami witali wiosnę...

Pracowity mieli pierwszy dzień wiosny łomżyńscy policjanci. W popularny dzień wagarowicza funkcjonariusze z Sekcji Prewencji KMP w Łomży wylegitymowali 41 osób, w tym 22 osoby nieletnie.

12-ścioro nieletnich policja pouczyła, do miejsca zamieszkania doprowadzili jedną osobę, do placówek oświatowych dwoje młodych ludzi, a 3 kolejne osoby trafiły na komendę. Młodzież głównie zakłócała porządek i publicznie używała wulgarnych słów. Nie zabrakło też nastolatków, którzy wiosną witali w stanie upojenia alkoholowego. Policja interweniowała m.in. w jednym z mieszkań w Łomży, gdy sąsiedzi powiadomili o głośnym zachowaniu się przebywających tam osób. Kilku biesiadników próbowało uciec przez balkon, ale w porę dostrzegli to policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali małoletnich, jak się później okazało 16-latków. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Zatrzymanym grozi sąd ds nieletnich.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę