Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

WYSTAWY OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Stowarzyszenie "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej serdecznie zaprasza na cykl wystaw ozdób świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne z warsztatu terapii zajęciowej w Piątnicy.

TERMINY WYSTAW:
- III Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej - Łomża 2006, które odbędą się 26 marca w sali Regionalnego Ośrodka Kultury ul. Małachowskiego 4. Początek targów - godz.11:00

- w dniach od 31 marca do 1 kwietnia - wystawa w holu głównym Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego ul. Krzywe Koło 9
- w dniach 7-8 kwietnia - wystawa w holu głównym Wyższej Szkoły Agrobiznesu ul. Wojska Polskiego
Środki pieniężne pozyskane z wystaw przeznaczone zostaną na dofinansowanie letnich kolonii dla podopiecznych stowarzyszenia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę