Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Koniec grzania!!!

W regionie kilka dni wcześniej, w Łomży dzisiaj kaloryfery będą zimne. Przynajmniej w większej częście Miasta. 2-ie największe Spółdzielnie Mieszkaniowe podjęły decyzję o zakończeniu dogrzewania mieszkań. Informację potwierdził wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, Ryszard Fiedorowicz. Zimno już dziś będzie w mieszkaniach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży, pozostałe spółdzielnie i gospodarka komunalna w Łomży do południa nie zgłosiły chęci zakończenia grzewczego sezonu.

A administratorzy z regionu zrobili to dużo wcześniej. Na przykład w Kolnie ogrzewanie wyłączone zostało ponad tydzień temu. Zdecydowała o tym temepratura - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Kolnie, Jan Malinowski.
Zimne kaloryfery ma już także większość mieszkańców Zambrowa. Decyzję o zakończeniu ogrzewania mieszkań podjęła m.in. tamtejsza Spółdzielnia Mieszkaniowa “Nadzieja”.
Czy zimno jest w sąsiedniej Ostrołęce? Największe w mieście Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa chce dogrzewać mieszkańców – w jej zasobach jest jeszcze ciepło. Spółdzielnia "Centrum" w Ostrołęce poprosiła o wyłączenie ciepła w poniedziałek, a od ponad tygodnia kaloryfery są zimne w zasobach gospodarki komunalnej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę