Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

ŁKS dokopał warszawskiej Polonii

Lider pierwszej grupy trzecioligowych rozgrywek piłki nożnej ŁKS Browar Łomża pokonał pierwszoligową Polonię Wraszawa. Kontrolny mecz rozegrano dziś przed południem w Warszawie. Zwycięską bramkę dla ŁKS-u w drugiej połowie meczu zdobył Rafał Bałecki.

Jak relacjonuje serwis poloniawarszawa.com to ŁKS przeważał podczas tego spotkania. Bramka dla łomżan padła chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. „O piłkę przy linii bocznej ambitnie walczył Łukasz Adamski (ekspolonista) i ładnie zagrał w pole karne. Piłki nie sięgnęli obrońcy „Czarnych Koszul" i Rafał Bałecki z łatwością pokonał Michała Chamerę” - podaje poloniawarszawa.com. - „Podopieczni Jerzego Engela juniora mogli podwyższyć prowadzenie - w polu karnym nieodpowiedzialnie zachował się obrońca Branko Hucika, który próbował odgrywać piłkę piętką do Chamery. Zamiary Chorwata przeczytał jednak jeden z piłkarzy Łomży, ale pogubił się, i nie wykorzystał okazji. (...) Do wyrównania mógł doprowadzić Grzegorz Kmiecik. Kilkadziesiąt sekund po stracie gola jego uderzenie nieznacznie minęło bramkę ŁKS-u. Precyzji zabrakło mu również w ostatniej akcji meczu, kiedy z kilku metrów trafił głową prosto w ręce bramkarza.”


ŁKS Łomża zagrał w składzie: Ulman – Grabowski, Głowacki, Kowalski, Strózik – Łuba, Łukaczyński, Marczak, Adamski – Bałecki i Truszkowski

Polonia Warszawa: Chamera - Żytko, Łukaszewicz, Hucika, Kozube - Citko, Dźwigała, Terlecki, Ekwueme – Cichoń, Zasada

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę