Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 21.03.2006

1. „Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę”
W piątek 17 marca br. odbyła się w Ostrołęce zapowiadana przez nas wcześniej konferencja dotycząca koncepcji alternatywnego przebiegu trasy Via Baltica. Przypominamy, że organizatorami spotkania były Forum Gospodarcze Łomży i Ostrołęckie Forum Gospodarcze. W konferencji wzięli udział przedstawiciele Urzędów Miast Łomży i Ostrołęki oraz powiatów Ostrołęckiego i Łomżyńskiego. Swoją obecność zaznaczyli również posłowie Jan Jarota i Lech Kołakowski oraz senator Ludwik Zalewski. W konferencji uczestniczyli także przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego a także przedstawiciele organizacji ekologicznych oraz łomżyńscy i ostrołęccy przedsiębiorcy.(...)

2. „ViaBaltica – konkrety”
W czasie odbywającej się konferencji w dniu 17 marca 2006 „ViaBaltica szansą rozwoju Ostrołęki i Łomży” Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski zaproponował powołanie zespołu, który przygotowałby dane dotyczące funkcjonowania obydwu miast w obszarze gospodarczym, społecznym i ekologicznym. Dane te zostałyby dostarczone do firmy, która przygotowuje opracowanie oceny oddziaływania na środowisko wszystkich koncepcji przebiegu trasy.(...)

3. „Stanowisko Rady Forum Gospodarczego Łomży w sprawie przebiegu trasy Via Baltica.”
Uprzejmie informujemy, że Rada Forum Gospodarczego Łomży wypracowała oficjalne stanowisko w sprawie przebiegu trasy Via Baltica, w którym opowiada się za przebiegiem trasy Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę. Na załączonych obrazkach widnieje kopia pisma z wyżej wymienionym Stanowiskiem.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej pod adresem www.iph.lomza.pl

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę