Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Konferencje, sympozja warsztaty zajęciowe

Konferencje, sympozja warsztaty zajęciowe w miesiącach listopad – grudzień 2005 r. Cykl konferencji na temat kierunków i programów dotyczących rehabilitacji osób niepełnosprawnych poprzez żeglarstwo oraz inne sporty wodne i zimowe.

W konferencjach udział brali przedstawiciele Zarządu Głównego PTTK, specjaliści z Zakładu Teorii Sportu i Sportu Niepełnosprawnych AWF Józefa Piłsudskiego zamiejscowy wydział w Białej Podlaskiej oraz nauczyciele i wychowawcy z Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie. Efektem tych spotkań jest wstępne opracowanie materiałów informacyjnych dla opiekunów i instruktorów pracujących z dziećmi i młodzieżą - upośledzono umysłowo. YC ARCUS zorganizował także warsztaty rehabilitacyjno – zajęciowe dla dzieci i młodzieży z Zespołów Szkół Specjalnych, związane ze szkutnictwem i teorią żeglowania.


 


 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę