sobota, 24 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Szkolenie żeglarskie – Kursy Integracyjne

Szkolenie żeglarskie – Kursy Integracyjne prowadzone przez YC „Arcus” w miesiącach lipiec – sierpień według wymagań ustanowionych przez Polski Związek Żeglarski, zawierający szczegółowo określenia dotyczące zakresu szkolenia teoretycznego i praktycznego oraz wychowania żeglarskiego i morskiego z uwzględnieniem specyfiki możliwości szkoleniowych dotyczących osób niepełnosprawnych z naciskiem na przełamywanie barier psychologicznych.


 


 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę