Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 20.03.2006

W imieniu Podlaskiego Forum Gospodarczego serdecznie zapraszam na spotkanie z Prezydentem Białegostoku Ryszardem Turem, które odbędzie się w dniu 23 marca 2006r. (czwartek) o godzinie 17.00 w siedzibie Izby Przemysłowo – Handlowej w Białymstoku, przy ul. Antoniukowskiej 7.
Spotkanie będzie okazją do wymiany informacji o stopniu zaawansowania realizacji nowych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych w Białymstoku.

Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie udziału do biura Izby, pod nr telefonu 086 216 33 55 lub drogą elektroniczną na adres: biuro@iph.lomza.pl

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura
Edyta Gawrych

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę