Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowe tanki w Łomży

Cztery nowe tzw. tanki pośredniczące ustawiono w czwartek w Browarze Łomża. Ich instalacja to jeden z etapów rozbudowy zakładu, którego celem jest powiększenie jeszcze przed tegorocznym sezonem letnim mocy produkcyjnych browaru o 1/3. Koszt przedsięwzięcia szacuje się na 5 mln zł.

Wykonane ze stali nierdzewnej zbiorniki po kilkadziesiąt tysięcy litrów, wstawiono do budynku Działu Fermentacji przy pomocy specjalnego dźwigu. Zbiorniki wewnątrz pomieszczenia trzeba było wstawić przez dach... „Ustawianie tanków było najbardziej widowiskowym przedsięwzięciem tegorocznej rozbudowy” – podkreśla Maciej Ładwiński z Browaru Łomża.
Teraz urządzenia trzeba spiąć z dotychczasową linią produkcyjną łomżyńskiego piwa. Ich włączenie pozwoli znacznie – o około 35% zwiększyć moce produkcyjne Browaru. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Łomży wyprodukowano rekordową ilość ponad 600 tys hl piwa.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę