Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Będzie absolutorium?

Podjęcie uchwały w sprawie sprawozdania z realizacji budżetu miasta za 2003 rok i udzielenia absolutorium Prezydentowi Łomży – to główny punkt obrad dzisiejszej sesji Rady Miasta Łomża. Punkt, który za zwyczaj jest najtrudniejszych dla rządzących – dotyczy bowiem akceptacji ich gospodarki finansowej w minionym roku, a negatywna ocena może doprowadzić do wcześniejszych wyborów w Łomży przejdzie raczej bez większej dyskusji. Realizację budżetu miasta za ubiegły rok nie tylko pozytywnie zaakceptowała Regionalna Izba Obrachunkowa, ale także Komisji Rewizyjna Rady Miasta. W opinii komisji, która dziś ma być odczytana radnym znalazł się nawet zapis, że “Komisji Rewizyjna wyraża uznanie dla sposobu działania Prezydenta Miasta w zakresie realizacji budżetu”.


Nikt z członków tejże komisji nie głosował przeciw udzieleniu Jerzemu Brzezińskiemu absolutorium.
Dla porządku dodajmy, że w porównaniu z planami budżet Łomży miał o blisko półtora miliona większe wpływy – ostatecznie osiągnęły one kwotę 126 milionów 517 tysięcy i 94 złotych
Wydatki od tych planowanych zmniejszyły się o jeden milion złotych w wynosi 119 milionów 500 tysięcy 901 złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę