Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 14.03.2006

Dnia 13 marca br. odbyło się w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej spotkanie Rady Izby z posłem Lechem Kołakowskim. Poseł zgodnie z przedwyborczymi obietnicami chętnie spotkał się z gronem przedsiębiorców w celu przedyskutowania bieżących spraw dotyczących gospodarki i przedsiębiorczości. Podczas rozmowy poruszono wiele tematów związanych z Łomżą, między innymi sprawę planów rozbudowy infrastruktury komunikacyjnej wokół miasta oraz sprawę planów lokalizacji portu lotniczego w Czerwonym Borze. W związku z powyższymi problemami nękającymi nasze miasto przyjęto pomysł organizacji spotkania przedstawicieli miasta i przedsiębiorców łomżyńskich z przedstawicielami Ministerstwa Transportu i Budownictwa oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. (...)

Więcej informacji na naszej stronie internetowej pod adresem www.iph.lomza.pl

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę