Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.interia.pl

Spłonął hotel

W miejscowości Gosie Małe niedaleko Zambrowa, na trasie nr 8 z Warszawy do Białegostoku, spłonął w niedzielę budynek hotelowy zlokalizowany przy stacji paliw. - Nie było zagrożenia wybuchem zbiorników z paliwem, w wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń - poinformowała straż pożarna.

W czasie akcji gaśniczej ruch w tym miejscu był zablokowany, policja zorganizowała objazdy przez Łomżę i Wysokie Mazowieckie. Przed godziną 11.00 przywrócono ruch wahadłowy.

Jak powiedział rzecznik prasowy podlaskiej straży pożarnej Marcin Janowski, gdy na miejsce przyjechały pierwsze samochody gaśnicze, cały murowany budynek hotelowy już płonął.

Ocenia, że zgłoszenie zdarzenia nastąpiło zbyt późno; osoba, która zadzwoniła do dyżurnego straży, już widziała ogień na zewnątrz obiektu.

Pożar objął ok. tysiąca metrów kwadratowych powierzchni, budynek spłonął doszczętnie. Jego właściciel straty materialne oszacował orientacyjnie na milion złotych.

Według wstępnych informacji, nikt nie doznał obrażeń. Siedem osób opuściło płonący budynek jeszcze przed przyjazdem strażaków. Aby ostatecznie ustalić, czy rzeczywiście nikt nie ucierpiał, przeszukiwane jest pogorzelisko.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę