Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uroczystości pogrzebowe Hanki Bielickiej

Uroczystości pogrzebowe Hanki Bielickiej odbęda się w czwartek, 16 marca na Warszawskich Powązkach. Rozpocznie je o godz. 13.00 Msza św. w kościele św. Karola Boromeusza.

Weźmie w nich udział przedstawiciele Łomzy ze sztandarami. Nad grobem odegrany zostanie m.in. hejnał Łomzy. Łomża żegna Hankę Bielicką. Od dziś aż do dnia pogrzebu na ratuszu wywieszone będą trójkolorowe flagi miasta przepasane kirem. Prezydent podejmuje starania, by zapewnić udział w pogrzebie najwybitniejszej łomżynianki wszystkim zainteresowanym mieszkańcom miasta. We foyer ratusza wyłożono księgę kondolencyjną.

zobacz: Hanka Bielicka nie żyje
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę