Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

W Łomży otwarto księgę kondolencyjną pamięci Hanki Bielickiej

Główne zdjęcie
ks. kan Andrzej Godlewski
fot. Radio Nadzieja

W saloniku Hanki Bielickiej w Łomży poświęconym artystce mogą wpisywać się do księgi kondolencyjnej wszyscy Państwo. Dziś w tym miejscu pierwszy wpis złożył proboszcz parafii Krzyża Świętego w Łomży ks. kan Andrzej Godlewski.

Do księgi kondolencyjej wpisali się także Pani Anna Dąbrowska - prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym - wieloletnia przyjaciółka artystki, oraz w imieniu starosty Łomżyńskiego Wojciecha Kubraka vicestarosta Łomży Zbigniew Sokołowski. Salonik ze swoimi pamiątkami, strojami i kapeluszami Hanka Bielicka uroczyście otworzyła w ubiegłym roku. Mieści się on w Centrum Katolickim im Jana Pawła II w Łomzy przy ulicy Zawadzkiej 55.

zobacz: Hanka Bielicka nie żyje
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę