Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zatrzymani za „promocję” seksfilmiku

Główne zdjęcie
Prokurator Rejonowy Jacek Cholewicki podczas konferencji prasowej

Dwie osoby – uczniowie łomżyńskich szkół średnich zostali rano zatrzymani przez policję. Zatrzymanie ma związek z seksfilmikiem nakręconym w toalecie łomżyńskiego ogólniaka i jego rozpowszechnianiem w internecie. Jeden z zatrzymanych na forum portalu www.4lomza.pl umieścił link do tego filmiku.

Jak powiedział Prokurator Rejonowy w Łomży Jacek Cholewicki o 6.00 rano policjanci jednocześnie weszli do dwóch mieszkań w Łomży. Dokonano przeszukań, a następnie zatrzymano mieszkających tam dwóch uczniów szkół łomżyńskich. Obaj uczestniczyli w rozpowszechnianiu przez internet seksfilmiku nagranego w toalecie łomżyńskiego ogólniaka przez nieletnich.
Jeden z zatrzymanych Marcin Sz. jest już pełnoletni. Prokuratorzy przedstawili mu zarzut pomocnictwa w rozpowszechnianiu tego filmiku. Sprawa drugiego zatrzymanego – jest nieletni – została przekazana do sądu rodzinnego.

Prokurator Cholewicki podkreśla, że prokuratorzy ciągle pracują nad identyfikacją osoby, która umieściła filmik na „kanadyjskim” serwerze. Pomagają im w tym m.in.: specjaliści z Komendy Głównej Policji w Warszawie
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę