Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 14 lutego 2026 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

Na ulicy Piłsudskiego, na wysokości ulicy Chopina, doszło do wypadku drogowego z udziałem motocykla. Nitka w kierunku Al. Legionów w tym miejscu zablokowana.

Przed godz. 19. na ul. Piłsudskiego dosłszo do wypadku drogowego. Ze wstępnych informacji wynika, że na wyjeżdżające z ulicy podporządkowanej (Chopina) bmw najechał motocykl. Zdaniem świadka, motocyklista jechał niezbyt szybko lewym pasem w kierunku Al. Legionów. Po uderzeniu w tylnie drzwi pojazdu, kierujący jednośladem miał być nieprzytomny. 

Motocyklista trafił do szpitala.

Jezdnia od ulicy Reymonta w kierunku Legionów zablokowana. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę