Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kurator Mieczkowski - „nie - bo nie”

Wojewoda podlaski otrzymał z Ministerstwa Edukacji i Nauki negatywną opinię do propozycji powołania na stanowisko kuratora oświaty w województwie podlaskim Janusza Mieczkowskiego z Łomży. Jak podkreśla rzecznik prasowy wojewody Adam Dębski pismo z ministerstwa jest bardzo lakoniczne i nie zawiera argumentacji dlaczego minister nie chce aby Mieczkowski objął funkcje kuratora.

- „Pan minister napisał że nie wyraża zgody i że należy to rozumieć w rozumieniu ustawy, a taka zgoda jest wymagana do powołania kuratora” - mówi Dębski. W takiej sytuacji wojewoda musi ogłosić ponowny konkurs na stanowisko kuratora.
Przypomnijmy Janusz Mieczkowski wygrał poprzedni konkurs - 28 lutego. Był jednym z trzech kandydatów na fotel podlaskiego kuratora oświaty. Wówczas zagłosowało za nim 5 z 9 członków komisji konkursowej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę