Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Farmaceuci dzieciom

Główne zdjęcie
Janina Szymańska
prezes PGF Łomża
i Krzysztof Lasek
dyrektor Domu Dziecka

Czek na kwotę 2 830 zł, przekazała dzisiaj Janina Szymańska prezes łomżyńskiego oddziału PGF na rzecz łomżyńskiego domu dziecka. Pieniądze pochodzą z loterii fantowej, która organizowana jest podczas dorocznego balu farmaceutów.

Tegoroczny karnawałowy balu farmaceutów odbył się 18 lutego 2006 w hotelu Baranowski w Piątnicy. PGF bale organizuje już od 6 lat. Podczas każdego, rok rocznie organizowana jest też loteria fantowa, z której dochód przeznaczany jest łomżyński dom dziecka. W tym roku wyniósł on równo 2 830 zł i czek na taką wysokość przekazała Janina Szymańska dyrektorowi placówki Krzysztofowi Laskowi.
W sumie w ciągu wszystkich imprez farmaceutów, na dom dziecka w Łomży udało się uzbierać ponad 20 tys. zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę