Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Burmistrz Nowogrodu nie może żądać od swoich strażaków pieniędzy za remont samochodu- uznał sąd

Strażacy- ochotnicy z Nowogrodu nie muszą oddawać burmistrzowi pieniędzy, które ten jakoby poniósł na remont ich samochodu- zadecydował łomżyński sąd. Utrzymanie jednostek ochotniczych straży pożarnych jest zadaniem gminy przez nią finansowanym, a poza tym przedstawione przez burmistrza faktury wskazują, że domagał się on pieniędzy przeznaczanych także na inne, poza remontem samochodu, cele.

Sprawa dotyczy volkswagena, który z komendy głównej otrzymała przed rokiem jednostka OSP w Nowogrodzie, jednak burmistrz bezprawnie najpierw użytkował samochód w gminie, a nastepnie przekazał go do zupełnie innej jednostki w Mątwicy. Nowogrodzcy strażacy odebrali swój pojazd dopiero na drodze sądowej, ale wówczas gospodarz gminy wystąpił z roszczeniami finansowymi wobec nich, które sąd obecnie oddalił. Jednak to nie koniec feralnego samochodu jeszcze w tym miesiącu łomżyński sąd będzie rozpatrywał kolejną sprawę. Tym razem o zwrót 7 tys. zł. także wydanych na remont pojazdu wystąpili strażacy - ochotnicy z Mątwicy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę