Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Ośmiu do fotela w łomżyńskim ARiMR

W centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęły się przesłuchania kandydatów chcących objąć stanowisko dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR w Łomży. Wśród ośmiu pretendentów czterech jest z Łomży – Czechowski, Olbryś, Piorunek i Przechodzki.

Rządowa Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa to łakomy kąsek dla działaczy politycznych. Było tak od początku jej powstania. Pierwszym dyrektorem w budynku przy ul. Nowej 2 był Wojciech Dzierzgowski z PSL. Wówczas w kraju rządziła koalicja SLD- PSL. Po jej rozpadzie i przejściu PSL do opozycji rządząca SLD szybko zamieniła peeselowskiego działacza na swojego człowieka. Fotel dyrektora w Łomży objął jednoznacznie kojarzony z SLD Wojciech Szczepkowski. Po przegranych przez lewicę wyborach parlamentarnych także w Agencji do władzy dochodzi PiS... Odwołano wszystkich dyrektorów oddziałów regionalnych i ogłoszono konkursy... Wśród chętnych do objęcia fotela w Łomży są: Zenon Chomeontowski (Białystok), Andrzej Czechowski (Stara Łomża), Jerzy Goraziński (Warszawa), Krzysztof Jaworowski (Bielsk Podlaski), Bogusław Konrad (Ostrów Mazowiecka), Marek Olbryś (Łomża), Jacek Piorunek (Łomża), Stanisław Przechodzki (Łomża).
O tym który z nich zajmie fotel zdecydują... kompetencje podkreślają przedstawiciele ARiMR.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę