Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarząd Wojewódzki SDPL ma nowego przewodniczącego.

Karol Ferenc z Zambrowa został nowym przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego Socjaldemokracji Polskiej. Zastąpił on Barbarę Ciruk, która zrezygnowała z tej funkcji w grudniu. Przez dwa miesiące obowiązki przewodniczącego pełnił Tadeusz Andraka. Zarząd wojewódzki wybrał też dziś swojego kandydata na przewodniczącego Zarządu Krajowego. Został nim obecny przewodniczący Marek Borowski.

Zarząd wojewódzki SDPL rozpoczyna już także przygotowania do wyborów samorządowych. W marcu chcą dokończyć rozmowy z partnerami politycznymi. Jak powiedział Marcin Gołaszewski- członek zarządu podlaskiego SDPL - partia ma już podpisaną umowę z Partią Demokratyczną, Zielonymi 2004, wstępne uzgodnienia zostały już poczynione z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. W tym gronie SDPL widziałoby jeszcze Unię pracy oraz środowiska mniejszości wyznaniowych i narodowych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Do podlaskiego SDPL należy 130 osób.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę