Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wicewojewoda Schabieński

Jarosław Schabieński z Suwałk został wicewojewodą podlaskim. Jak podał Kurier Poranny w piątek premier Kazimierz Marcinkiewicz podpisał nominację suwalskiego działacza PiS na wicewojewodę podlaskiego. Nowy wicewojewoda urodził się w Łomży, studiował w Białymstoku, a mieszka w Suwałkach.

Schabieński jest szefem klubu radnych PiS w Suwałkach i nauczycielem historii w tamtejszym Zespole Szkół nr 2. Ma żonę i dwie córki. W 2004 roku wraz z łomżaninem dr Krzysztofem Sychowiczem wydał książkę pt. „Marzenia o Orle w koronie. Nauczyciele i młodzież Polski północno-wschodniej wobec władzy w latach 1980-1986”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę