Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

… ze statystyki policyjnej

W miesiącu lutym 2006 na terenie działania Komendy Miejskiej Policji doszło do 91 zdarzeń drogowych (łącznie, od początku roku suma wszystkich zdarzeń wyniosła 192), z których 45 wydarzyło się w Łomży, a aż 9 miało miejsce na ul. Al. Legionów. Wśród tych zdarzeń cztery to wypadki drogowe na skutek których 3 osoby zostały zabite, a 4 odniosły obrażenia.

Jak pokazuje statystyka, do stłuczek najczęściej w lutym dochodziło w poniedziałek, najmniej kolizji miało natomiast miejsce w niedzielę. Niezmiennie podstawową przyczyną tych zdarzeń była nadmierna prędkość z którą poruszali się po drogach kierujący, a także nieprawidłowo wykonywane manewry i nagminne wymuszanie pierwszeństwa przejazdu.
Kierowcy samochodów osobowych łącznie w lutym byli sprawcami 64 kolizji, ciężarowych – 14, a piesi spowodowali 3 zdarzenia z czego jedno zakończyło się tragicznie.
W wyniku wszystkich zdarzeń uszkodzono 167 pojazdów.

Apelujemy do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę.
Siadając za kierownicą pamiętajmy o tym, że na drodze nie jesteśmy sami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę