Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżanie „na styku kultur”

Łomża prezentuje się na XII Międzynarodowych Targa Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Targi dziś zaczynają się w Łodzi. Przez najbliższe trzy dni będzie prezentowało się około setki wystawców z: Białorusi, Czech, Hiszpanii, Izraela, Litwy, Łotwy, Norwegii, Polski, Sri Lanki, Szwecji, Tunezji, Ukrainy, i Włoch. W tegorocznej edycji uczestniczy także - po raz pierwszy - samorząd Łomży.

Zgodnie z zapowiedziami miasto będzie prezentowało walory turystyczne oraz dorobek kulturowy miasta i okolic. Hasło targów brzmi NA STYKU KULTUR, a Łomża dzięki swojemu położeniu jest przykładem miasta, które może promować m.in. kurpiowską twórczość ludową, historyczny związek miasta z Mazowszem, czy piękno podlaskich parków narodowych – mówi Mariola Jabłonowska z łomżyńskiego ratusza.
Targi na styku kultur potrwają do niedzieli.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę