Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poranne wypadki – cztery osoby ranne

Główne zdjęcie
skrzyżowanie Sikorskiego i Wojska Polskiego

Statystycznie najbardziej niebezpiecznie na drogach Łomży jest w piątek w godz. od 12.00 do 15.00, ale także rankiem wcale nie jest spokojnej. Można było przekonać się o tym dziś rano na ulicy Sikorskiego. W odległości zaledwie kilkuset merów od siebie wydarzyły się dwa wypadki, w których w sumie cztery osoby zostały ranne.

Pierwszy wypadek zdarzył się o godzinie 7.00 przy skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego. Kierowca Poloneza wymusił pierwszeństwo i zderzył się z Mercedesem. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne. Drugi wypadek pół godziny później wydarzył się przy skrzyżowaniu Sikorskiego i Strażackiej. Tu zderzyły się VW polo i Nisan Primera. Jedna osoba została ranna.

Policjanci ostrzegają, że mimo iż jezdnie są czarne miejscami mogą być śliskie. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.
Foto: skrzyżowanie Sikorskiego i Wojska Polskiego
Foto: skrzyżowanie Sikorskiego i Strażackiej
Foto: skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego, pieczarki w całym samochodzie
Foto: skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego, pieczarki w całym samochodzie

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę