Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Boguski w ekstraklasie

Łomżanin Rafał Boguski wiosna będzie grał w pierwszym zespole Mistrza Polski. Dan Petrescu szkoleniowiec Wisły Kraków ogłosił kadrę na rundę wiosenną sezonu 2005/06. Wśród sześciu napastników krakowskiej Wisły jest także Rafał Boguski.

Rafał Boguski – 22-latek z Łomży, który jeszcze jesienią grał w łomżyńskim ŁKS-sie w Wiśle Kraków na boisko będzie wybiegał z numerem 36. na koszulce. W ataku drużyny Mistrza Polski znalazł się obok Tomasza Dawidowskiego, Pawła Kryszałowicza, Pawła Brożka, Marcina Kuźby i Marka Penksa.

Przypomnijmy, że jeszcze tydzień temu biuro prasowe Wisły informowało, że Boguski wejdzie w skład zespołu rezerw Wisły Kraków i że część treningów będzie odbywał z pierwszym zespołem mistrza Polski.

Pierwszy mecz Wisły Kraków w wiosennej rundzie rozgrywek już w najbliższą sobotę. O godzinie 18 Wisła Kraków podejmie Groclin Grodzisk.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę