Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ochryciuk odwołany

Główne zdjęcie
Eugeniusz Ochryciuk

We wtorek wojewoda podlaski wypowiedział kontakt menedżerski zarządcy Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łomży Eugeniuszowi Ochryciukowi. Związany z SLD Ochryciuk łomżyńskimi PKS-ami kierował przez ostatnie cztery lata. Stanowisko objął po wygranych przez SLD wyborach parlamentarnych w 2001 roku. W sierpniu ubiegłego roku - na niespełna dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi - Wojewoda Podlaski Marek Strzaliński (SLD) przedłużył jego kontakt na kolejne trzy lata. Wczoraj nowym zarządcą łomżyńskiego PKS-u został Bernard Aleksiejczuk z Białegostoku.

To kolejne odwołanie związanych z lewica działaczy partyjnych z jedynego państwowego przedsiębiorstwa działającego w Łomży. Na początku lutego wojewoda podlaski odwołał z Rady Nadzorczej łomżyńskiego PKS-u dwóch związanych z lewicą jej członków Wincentego Proszczuka i Zenona Piechocińskiego.

Przypomnijmy w maju ubiegłego roku w łomżyńskim PKS-ie odbył się strajk okupacyjny. Jednym z żądań załogi było odwołanie zarządy Ochryciuka. W przeprowadzonym na początku czerwca 2005 roku zakładowym referendum odwołania zarządy domagało się niemal 90% załogi PKS-u.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę