Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS: Łomża lepsza niż Łódź

Młodzi piłkarze ŁKS Łomża odnieśli kolejne wspaniałe zwycięstwo. Łomżanie wygrali Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 1994. W finale podopieczni Sławomira Stanisławskiego po bramkach Śliweckiego i Święćkowskiego pokonali 2 do 1 rówieśników z ŁKS Łódź.

Do konfrontacjo obu młodzieżowych drużyn ŁKS-ów – Łomzy i Łodzi doszło w sobotę 18 lutego w Sochaczewie. To tam rozgrywany był Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej piłkarzy urodzonych w 1994. W finałowym spotkaniu łomżanom przyszło się zmierzyć z piłkarzami ŁKS-u Łódź. Ku powszechnemu zdziwieniu mecz wygrali młodzi piłkarze z Łomży pokonując przeciwników 2 do 1.

ŁKS Łomża zagrał ten mecz w składzie: Jakub Zielewicz, Paweł Rodkiewicz, Adam Święczkowski, Adrian Kamiński, Daniel Lemański, Maciej Śliwecki, Paweł Olszewski, Robert Galanek, Grzegorz Galiński i Daniel Skowron.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę