Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: Udana Niedziela Misyjna

4,5 tysiąca złotych przyniosła zbiórka do puszek podczas niedzieli misyjnej organizowanej przez parafię Miłosierdzia Bożego i Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łomży. Ostateczną sumę zasili również kwota 250 zł uzyskana z licytacji gitary oraz wpłaty na konto od sponsorów, którzy wsparli akcję zbiórki pieniędzy na jedną ze szkół w Zambii. To wyraz misyjnej troski Kościoła o człowieka, powiedział ks prałat Jerzy Abramowicz - proboszcz parafii.

Gimnazjum przystąpiło do akcji zorganizowanej przez Komisję Episkopatu Polski ds. Misji. Wspólnie z prawie pięciuset szkołami, łomżyńska placówka przystąpiła do akcji wsparcia misyjnego dzieci w Afryce. W niedzielę w parafii Miłosierdzia Bożego odbyła się zbiórka do puszek, aukcja prac uczniów Liceum Plastycznego w Łomży i koncert zespołu FSHUT, grającego muzykę chrześcijańską. Lider grupy, Tomasz Tomczak był pod wrażeniem odbioru koncertu, przez słuchaczy w różnym wieku, chociaż jak mówi zespół musiał się specjalnie przygotowywać do koncertowania w świątyni.
Cały dochód z akcji zostanie przekazany, za pośrednictwem Episkopatu na wsparcie dzieci i młodzieży jednej z zambijskich szkół.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę