Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijani kierowcy zatrzymani podczas akcji antynarkotykowej.

8 pijanych kierowców zatrzymali dziś w nocy łomżyńscy policjanci. W pobliżu dyskotek ustawione były patrole, które kontrolowały jadące od strony klubów samochody. Policjantom towarzyszyli także Celnicy, którzy szukali w samochodach narkotyków. Akcja zakończyła się o 6 rano. Zatrzymani kierowcy najczęściej tłumaczyli się, że wypili tylko jedno piwo i to kilka godzin przed kontrolą.

Podczas kontroli policjantom pomagali funkcjonariusze z Inspekcji Celnej. W kontrolowanych samochodach szukali narkotyków. Celnicy na akcję do Łomży przyjechali z psem specjalnie wyszkolonym do szukania środków odurzających. Jak powiedział Piotr Góralczyk z Komendy Miejskiej Policji w Łomży żaden z zatrzymanych kierowców nie był pod wpływem narkotyków ani ich nie przewoził. Policjanci zatrzymali także kierowcę, który prowadził samochód mimo wyroku sądu odbierającego mu prawo jazdy. Jak tłumaczył, nie wiedział, że musiał oddać dokument. Policjanci zabrali kierowcy prawo jazdy, a jego sprawą ponownie zajmie się sąd.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę