Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Biznesmani i absolwenci pilnie poszukiwani...

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Łomży ogłasza nabór podmiotów gospodarczych z sektora Małych i Średnich Przedsiebiorstw i absolwentów do projektu realizowanego w ramach działania - 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy - Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”.

Celem projektu jest podniesienie innowacyjności regionu poprzez stworzenie współpracy pomiędzy sektorem badawczo - rozwojowym a podmiotami gospodarczymi działającymi na terenie byłego województwa łomżyńskiego, poprzez dwunastomiesięczne staże, prowadzące do podniesienia konkurencyjności na lokalnym i regionalnym rynku.

Projekt „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim” skierowany jest do 40 absolwentów szkół wyższych (20 kobiet, 20 mężczyzn) nie zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w tym 4 pracowników (2 kobiety, 2 mężczyzn) sektora badawczo – rozwojowego. Każdy ze stażystów otrzymywał będzie stażowe w wysokości 1 000 zł brutto.
Termin składania dokumentów – zarówno podmiotów chcących przyjąć stażystów, jak absolwentów szkół wyższych chcących być stażystami - upływa 10 marca 2006 r.

Szczegóły programu i wzory dokumenty zgłoszeniowych dostępne są na witrynie internetowej: www.podlaskie.org.pl
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę