Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rafał Boguski zostaje w Krakowie

Główne zdjęcie
Rafał Boguski
fot. www.wislakrakow.com

Rafał Boguski wychowanek ŁKS-u, który od stycznia trenuje z zespołem Mistrza Polski Wisłą Kraków pozostanie w Krakowie. Wejdzie w skład zespołu rezerw Wisły Kraków. Część treningów będzie jednak odbywał z pierwszym zespołem mistrza Polski – poinformowało biuro prasowe zespołu.

Rafał Boguski, 22-letni napastnik wykupiony przez Wisłę z ŁKS Łomża w ubiegłym roku wziął udział w zgrupowaniach Wisły w Turcji i na Cyprze, gdzie trenował pod kierunkiem sztab szkoleniowego Dana Petrescu. I choć sam rumuński szkoleniowiec mówił i łomżyńskim napastniku, że „dość wyraźnie odstaje od reszty drużyny” i że „musi jeszcze dużo pracować” postanowiono, że „pracował będzie” w barwach Wisły Kraków.

Rafał Boguski urodził się 9 czerwca 1984 roku. Ma 173 centymetry wzrostu i waży 70 kilo. Jest wychowankiem klubu ŁKS Łomża, w którym grał do 2005 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę