Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ślisko... coraz bardziej...

Warunki jazdy psują się coraz bardziej. W tej chwili na drogach jest bardzo ślisko, a zdaniem meteorologów wieczorem będzie jeszcze gorzej. Do godziny 14.00 w Łomy i najbliższej okolicy wydarzyło się pięć kolizji. Dwie osoby odwieziono do szpitala...

Do kolizji dochodziło zarówno w samej Łomży jak i najbliższej okolicy. Dwie stłuczki wydarzyły w Łomży, dwie na drodze nr 61, jedna na drodze Łomża – Nowogród i jedna na drodze pomiędzy Jeziorkiem, a Kownatami.
Wszędzie przyczyna była podobna – śliska nawierzchnia i niemal wszędzie można było kolizji uniknąć gdyby kierowcy jechali wolniej – podkreślają policjani.

Tymczasem drogowcy i meteorolodzy ostrzegają – wieczorem warunki jazdy na drogach w mieście i regionie jeszcze sie pogorszą.
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, że w godz. popołudniowych 21.02. oraz w nocy z 21/22.02.2006. na obszarze województwa będą występowały intensywne opady śniegu. Do rana przewidywany przyrost pokrywy śnieżnej 5-10 cm. W południowej części województwa występować będą początkowo opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w północnej części możliwe słabe zawieje śnieżne.
Synoptycy zapowiadają też ochłodzenie – miejscami nawet do minut 2-3 stopni, co sprawi, że breja, która teraz leży na jezdniach zamarznie i będzie... jajko.

.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę