Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czarny luty

Trzynaście osób rannych w pięciu wypadkach, do tego jeszcze kilkanaście stłuczek to drogowy bilans poniedziałku na drogach województwa podlaskiego. Przez cały dzień na drogach szczególnie wokół Łomży było bardzo niebezpiecznie. Jazdę utrudniały przede wszystkim mgły, ale także oblodzone rankiem jezdnie i kierowcy, którzy mimo fatalnych warunków drogowych często nie zdejmowali nogi z gazu. Tylko w Łomży i najbliższej okolicy doszło wczoraj do dwóch wypadków i dziewięciu kolizji.

Policjanci z drogówki przestrzegają i proszą o ostrożność. Większości z poniedziałkowych kolizji można byłoby uniknąć, gdyby prowadzący auta chociaż trochę zwolnili. Do stłuczek wczoraj dochodziło na Al. Legionów, ul. Skłodowskiej, Placu Kościuszki, Nowogrodzkiej, Sikorskiego i Zjazd, a także poza miastem - w Konarzycach i na drodze nr 63 przy skrzyżowaniu z drogą do Mężenina.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrzegają, że tegoroczny luty w policyjnej statystyce zapisze się jako wyjątkowo tragiczny miesiąc. W wypadkach na drogach w okolicach Łomży zginęły już cztery osoby.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę