Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Fatalne warunki na drogach – są wypadki

Mgła i miejscami oblodzona nawierzchnia dróg sprawiają, że na drogach całego regionu jest bardzo niebezpiecznie. Kilka osób zostało rannych w karambolu jaki wydarzył się w okolicach miejscowości Rostki Rzym w powiecie wysokomazowieckim. Ze wstępnych informacji policji wynika, że zderzyło się tam osiem pojazdów. Najpierw kilkanaście minut przed 9.00 na prostym odcinku drogi samochód osobowy wpadł w poślizg i zsuną się do rowu. Pomocy kierowcy udzielił rolnik, który przejeżdżał tamtędy ciągnikiem z podczepionym rozrzutnikiem. Gdy rolnik traktorem wyciągał samochód z rowu na pozostawiony na poboczu drogi rozrzutnik wpadł inny samochód, a potem następne... W wyniki kolizji co najmniej trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło także rano w Łomży na Alei Legionów w Łomży. Na wysokości stacji paliw BP zderzyły się trzy samochody – jeden ciężarowy i dwa osobowe.
Synoptycy zapowiadają, że mgły i zamglenia będą dziś utrzymywały się przez cały dzień.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę