Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy wędkarze nie zimują ...

Niskie temperatury, śnieg i lód nie stanowią żadnej przeszkody dla miłośników wędkowania skupionych przy łomżyńskich kołach Polskiego Związku Wędkarskiego. Samotnie tudzież w sposób zorganizowany wyruszają na mazurskie jeziora z nadzieją przywiezienia do Łomży taaaakiej ryby.

Jak twierdzą łomżyńscy wędkarze - wszyscy ci, którzy choć raz spróbują wędkowania pod lodem - w dobrym towarzystwie i po przygotowaniu - na ogół do lodu tęsknią.
W Polsce wędkowanie pod lodem to przede wszystkim łowienie okoni, o które zimą jest o wiele łatwiej niż w cieplejszych porach roku. Do końca grudnia można łowić szczupaki i sandacze, a przez całą zimę płocie, krąpie i leszcze.
Łowienie spod lodu uprawia się głównie na jeziorach i innych wodach stojących; lód na rzekach – choćby ze względu na wahania stanu wód – jest zbyt niebezpieczny.
Wędkowanie podlodowe to świetna i bardzo finezyjna zabawa, ale też sprawdzian umiejętności i wiedzy ichtiologicznej.

Krzysztof Cieśliński
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę