Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

Jurgiel zamyka ptaki...

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel wydał rozporządzenie nakazujące rolnikom trzymanie drobiu w zamknięciu. Kaczki, kury, gęsi, indyki, przepiórki, perlice, strusie oraz inne bezgrzebieniowce, gołębie, bażanty i kuropatwy mogą być utrzymywane jedynie w miejscu ogrodzonym i zabezpieczonym przed dostępem dzikich ptaków.

Decyzja ministra jest efektem potwierdzenia w krajach europejskich przypadków zachorowania dzikich ptaków na ptasią grypę. Minister zalecił wzmocnić obostrzenia, które mają na celu uniemożliwienie rozprzestrzenienia się choroby. Poza nakazem zamknięcia ptaków minister zakazał też sprzedaży żywego drobiu na targowiskach oraz organizowania wystaw z udziałem ptaków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę