Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Rozstrzygnięto finał Olimpiady Wiedzy Teologicznej na poziomie gimnazjalnym

Drużyna gimnazjalistów z Zawad w dekanacie Zambrowskim zajęła I miejsce w finale Olimpiady Wiedzy Teologicznej na poziomie gimnazjalnym. Etapy szkolne Olimpiady rozgrywano w 40-stu gimnazjach diecezji łomżyńskiej. Zainteresowani historią i współczesnością kościoła łomżyńskiego uczniowie rywalizowali na trzech płaszczyznach: literackiej, plastycznej i wiedzowej. Dziś trzyosobowe drużyny z ośmiu najlepszych gimnazjów rozegrały finał. Udział w dodatkowych zajęciach wymagających ogromnej pracy samodzielnej był z pewnością korzystny dla uczniów tak przygotowania do finału Olimpiady Teologicznej podsumował biskup łomżyński Stanisław Stefanek. Stwierdził, że samodzielnie zdobyta wiedza lepiej zapada w umysł i w serce.


Dodajmy, że drugie miejsce w dzisiejszym finale przypadło gimnazjalistom z Wysokiego Mazowieckiego, a trzecie drużynie z miejscowości Danówek należącej do parafii Matki Bożej Nieustającej pomocy w Grajewie. Za tydzień łomżyńska kuria diecezjalna przeprowadzi finał olimpiady na poziomie szkół podstawowych. Tam w konkursie wiedzy teologicznej brało udział ponad 1700-set uczniów. Natomiast drugiego marca odbędzie się diecezjalny finał Olimpiady Wiedzy Teologicznej dla szkół średnich.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę