Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Trzech do fotela w Jedwabnem

Były burmistrz Michał Chajewski, były dyrektor jedwabieńskiej szkoły Krzysztof Moenke i lokalny biznesmen Marek Zabielski to kandydaci, którzy wystartują przedterminowych wyborach na urząd burmistrza w Jedwabnem. O północy miną termon zgłaszania kandydatów. Wybory odbędą się pierwszą niedziele marca.

Pierwszy z kandydatów to były burmistrz, którzy musiał ustąpić z fotela po prawomocnym skazaniu go za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W 2002 roku w wyborach na burmistrza Jedwabnego poparło go 1978 osób – czyli 74% uczestniczących w wyborach mieszkańców miasta i gminy. Dwaj pozostali kandydaci w ostatnich wyborach samorządowych ubiegali się o miejsca w Radzie Miasta i Gminy Jedwabe ale bez sukcesów. Krzysztof Monke zdobył wówczas 177 głosów poparcia, a Marek Zabielski - 37.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę