Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Chętni do pracy w ARMiR

Prawie 3,5 osoby na miejsce – tak wygląda nabór pracowników sezonowych do podlaskiego oddziału ARiMR. Niemal 740 podań o pracę wpłynęło do Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Agencja będzie zatrudniać pracowników sezonowych do obsługi wniosków o płatności bezpośrednie. Miejsc pracy jest jednak znacznie mniej. W podlaskich biurach agencji będzie mogło pracować 220 osób – a więc ponad 3-y razy mniej, niż wynosi liczba chętnych. Najwięcej osób do pracy zgłosiło się w Białymstoku i Łomży. Podania agencja przyjmowała do końca stycznia. - Teraz trwa weryfikacja kandydatów – mówi dyrektor Podlaskiego Oddziału AriMR, Jerzy Leszczyński.

Egzaminy odbędą się już za miesiąc. Pod koniec marca Agencja planuje zatrudnić pierwszą połowę pracowników, drugą grupę - w połowie czerwca. Wszyscy otrzymają umowę na pół roku. Najlepsi pracownicy będą mieli szansę na przedłużenie umowy zapewnia dyr Leszczyński.
Pracownicy sezonowi Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą przyjmować wnioski o dopłaty bezpośrednie i wprowadzać je do systemu. Kolejny 3-i już rok rozliczeniowy rusza od 15 marca.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę