Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Pieniądze na MOF coraz bliżej

Główne zdjęcie
fot.: Kamil Timoszuk/UMWP

Samorządowcy tworzący Miejski Obszar Funkcjonalny Łomża podpisali dziś z zarządem województwa porozumienie, które otwiera drogę do 35,7 mln euro ma inwestycje w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT).

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, wójt Gminy Łomża Piotr Kłys, wójt Gminy Piątnica Krzysztof Kozicki i burmistrz Nowogrodu Grzegorz Palka podpisali dziś w Białymstoku porozumienie z zarządem województwa, reprezentowanym przez przez marszałka Łukasza Prokoryma i wicemarszałka Marka Malinowskiego, które przybliża wspomniane samorządy do skorzystania z kolejnych funduszy unijnych. 

35,7 mln euro trafi do w/w samorządów tworzących MOF Miasta Łomży, za które sfinansowane zostaną m.in bulwar, biblioteka inne budynki użyteczności publicznej czy klub seniora.

Projekty powinny ruszyć jesienią tego roku, a pierwsze pieniądze z tej puli pojawią się już w przyszłym roku. W sumie dla trzech Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (Łomża, Białystok, Suwałki) w województwie podlaskim trafi łącznie 195 mln euro. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę