Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: czipowanie psów

160- 180 tys. zł będzie kosztowało wszczepienie wszystkim psom w mieście czipów pomagających w ich identyfikacji - obliczyli pracownicy łomżyńskiego magistratu. Mimo tak znacznych kosztów jest to, także zdaniem inspekcji weterynaryjnej, jedyny sposób, żeby kontrolować np. szczepienie zwierząt przeciwko wściekliźnie. Jednorazowe wszczepienie czipów jednoznacznie określiłoby też które z biegających po mieście psów mają właścicela, a które są bezpańskie.

Dlatego też, jeżeli miasto zdecyduje się na "czipowanie", tak jak wcześniej np. Suwałki i Grajewo, poza pieniędzmi na akcję konieczne będzie zapewnienie dodatkowych miejsc w przytulisku dla bezpańskich psów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę