Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek - dwie osoby zabite, jedna ranna

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się na drodze pomiędzy Piątnicą a Wizną. Ciężarowy Tir staranował tam osobowa ładę. Dwie osoby – kierowca i pasażer łady ponieśli śmierć na miejscu – trzecia osoba drugi pasażer łady w stanie ciężkim trafił do szpitala. Jak wyjaśniają policjanci przyczyną wypadku mogło być niedostosowanie prędkości jazdy do trudnych warunków na drodze.

Wypadek wydarzył się około godziny 10. Tir jechał od strony Piątnicy, osobowa łada od strony Wizny. Gdy samochody przejeżdżały obok lasku tir prawdopodobnie wpadł w poślizg zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z łada. Tir zmiażdżył osobówkę i ciągną ją prze około sto metrów po czym wpadł do rowu, po drodze ścinając jeszcze rosnące przy drodze drzewo.
W środku łady były trzy osoby. Dwie z nich poniosły śmierć na miejscu, trzecia trafiła do szpitala. Kierowcy Tira nic się nie stało.

W całym regionie panują fatalne warunki jazdy. Na drogach leży śnieg i błoto pośniegowe. Jest bardzo ślisko.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę