Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podobno...?


• Podobno organista w ramach wdzięczności za przyjęcie żony do pracy ma śpiewać na wszystkich uroczystościach gminnych.

• Podobno gmina zatrudniła nowych fachowców w specjalnościach: -Kelnerka. -Synowa p.o. sekretarza.

•Wg „Panoramy Nowogrodzkiej” zmieniono bez uchwały nazwę najważniejszego organu samorządu Rady Miejskiej – na Radę Gminną. Czyżby burmistrz do dzisiaj nie wiedział że w Nowogrodzie jest Rada Miejska?

• Podobno w Mątwicy było 50 awarii wodociągowych, bo konserwator zamiast zajmować się wodociągiem – buduje Ratusz.

• Podobno p.o. sekretarz „brudzi” sobie umysł nauką, ponieważ chce zapomnieć o czasach „prania” mózgów.

• Podobno od grudnia 2005 r. w gminie Nowogród obowiązują nowe zasady . Na kartach świątecznych zamiast elementów związanych ze świętami mają być fragmenty planu zagospodarowania przestrzennego...?.

• Prawdopodobnie w najbliższym czasie w gminie Nowogród hucznie obchodzona będzie 4 – ta rocznica podania do publicznej wiadomości informacji o budowie dróg, rond, wodociągów, obwodnic, plaż .... ?

• Podobno Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie pracuje w atmosferze magii, miłości, radości i autentycznej frywolności ...?

• Podobno mieszkańcy gminy zastanawiają się gdzie gmina ma te 150 działek do sprzedania, którymi handluje od wiosny 2005 r. Na świątecznym planie zagospodarowania przestrzennego, jeśli ktoś weźmie lupę zobaczy prywatne tereny, na których do dziś rośnie zboże lub trawa. Czyżby burmistrz przejął te działki....?

• Podobno odezwał się „ student z Grąd” , który na łamach internetu straszy, że jeśli redakcja nie nawiąże z nim „ właściwej” współpracy to poinformuje o tym w internecie lub „ pocztą pantoflową”... ?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę