Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżyńska Caritas prosi o wsparcie ubogiej młodzieży

Organizacja włączyła się do ogólnopolskiego programu Skrzydła. Program skierowany jest do dzieci – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Proponuje on objęcie opieką finansową dziecka w trudnej sytuacji materialnej przez firmy i osoby prywatne. Swoją pomoc dzieciom zadeklarowało do tej pory zaledwie kilka osób – większość nie mieszka w diecezji łomżyńskiej.

Do tej pory do programu Skrzydła zgłoszono 17-cioro dzieci z diecezji łomżyńskiej, które potrzebują wsparcia. Pomóc można w ramach kilku pakietów programu Skrzydła.

Łomżyńska Caritas zachęca do troski o przyszłość ubogiej młodzieży. Wydrukowała więc specjalne ulotki informujące o programie, które trafiły m.in. do kościołów w diecezji. Więcej informacji można znaleźć w internecie na stronie www.lomza.caritas.pl lub po nr tel. 086 216-29-38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę