Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: znamy laureatów medalu Wiktora Godlewskiego

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im.Wagów, red. Elżbieta Strucka z Polskiego Radia oraz trzech doktorów- Leszek Jerzak, Józef Partyka i Ryszard Kowalski zostali laureatami medalu Wiktora Godlewskiego za działania na rzecz przyrody za 2005 rok. Medale imienia wybitnego polskiego przyrodnika ustanowiła i przyznaje co roku kapituła zawiązana w jego rodzinnej miejscowości czyli Bogutach piankach.Dotychczas odebrało je prawie 40 laureatów- organizacji, firm i osób indywidualnych działających na rzecz przyrody, jej ochrony i ekologii.

W gronie wyróżnionych znalazła się w 2002 roku m.in. znana z pogadanek przyrodniczych w Radiu Białystok prof.Simona Kossak. Tym razem medal trafi m.in. do Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego, redaktorki Polskiego Radia i trzech pracowników naukowych zajmujących się przyrodą regionu lubuskiego, wyżyny krakowsko- częstochowskiej i kształceniem nauczycieli.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę