Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jaga lepsza od ŁKS-u

W pierwszym rozegranym dziś w Płocku dwumeczu Jagiellonia Białystok pokonała ŁKS Browar Łomża 2 : 0. Jak przekazują obserwatorzy spotkania praktycznie cały mecz odbywał się na połowie drużyny z Łomży. Piłkarze drugoligowej „Jagi” tylko raz dopuścili łomżan pod swoją bramkę, ba nawet po strzale Bałeckiego piłka wpadła do siatki, tyle tylko że sędzia odgwizdał spalonego... Drugi mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.

Łomżanie na pierwszy z dwóch dzisiejszych meczów z Jagiellonią wyszli w składzie: Ulman - Kowalski, Stańczyk, Grabowski, Galiński, Łukaczyński, Adamski, Marczak, Chioma, Bałecki, Truszkowski. Od początku piłkarze z Białegostoku zyskali przewagę w polu. Łomżanie cofnięci na własna połowę bronili dostępu do bramki Ulmana. Pierwszy gol padł w 42 minucie po niefortunnym piąstkowaniu Kamila Ulmana... w samo okienko własnej bramki.
Po przerwie obraz gry zasadniczo sie nie zmienił. Przy czym w 74 minucie na 2 : 0 podwyższa Paweł Sobolewski.

Po kilkudziesięciu minutach odpoczynku obie drużyny rozpoczęły drugi mecz sparingowy. Przy czym tym razem w barwach ŁKS-u na boisko wybiegło kilku nowych graczy... To spotkanie zakonczyło się wynmikiem 0 : 0.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę