Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: maraton muzyczny

Dziś w Łomży – wielki maraton muzyczny. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie dla dzieci dotkniętych chorobami rozrostowymi, leczonych w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. O 17-tej w Klubie Pop Art. przy ul. Wojska Polskiego 3 spotka się 13-tu didżejów m.in. z Irlandii, ale też z Białegostoku, Łomży, Suwałk i Augustowa. Co najmniej przez pięć godzin będą prezentować swoje zdolności, umiejętności i ulubione kawałki muzyczne wszystkim którzy zechcą ofiarować 5 złotych – tyle kosztuje bilet wstępu – dzieciom chorym na nowotwory.


Organizatorzy spodziewają się co najmniej kilkuset gości. Dominować będzie muzyka elektroniczna oraz techno w nieco lżejszych odmianach. O 22-giej imprezowicze przeniosą się do klubu Atlantik przy ul. Nowogrodzkiej i tam będą bawić się aż do siódmej rano.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę