Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Antonina Krzysztoń na żywo w Łomży

Główne zdjęcie
fot: Ruah

"Antonina Krzysztoń to urodzona artystka. Układa wiersze i pieśni, pisze delikatną muzykę. Gra na gitarze, śpiewa o życiu. Czyli: radościach i "wesołych smutkach". Jej teksty dotykają najczulszych spraw ludzkich. Jej świat to wielki poemat o miłości. Śpiewanie jest dla niej czymś tak naturalnym jak oddech." W piątek 23 kwietnia Antonina Krzysztoń zaśpiewa w Łomży w ramach X Dni Kultury Chrześcijańskiej. Początek koncertu o godz. 19.00 w byłym Urzędzie Wojewódzkim ul. Nowa 2. WSTĘP NA KONCERT BEZPŁATNY.

Antonina Krzysztoń zadebiutowała w 1980 roku. Trzy lata później wygrała Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. W 1990 roku Pomaton wydał jej album: Inne Światy.
Jej piosenka Perłowa łódź z płyty Takie moje wędrowanie zajęła w 1993 roku pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki. Kolejne lata to sukcesy artystki, w tym nominacje do nagrody Fryderyka.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę